Metin2pvp tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2pvp tanitim

metin2pvp tanitim

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lazer Epilasyon Sitemiz Açıldı !

YazarMesaj
muhammed71
Yeni Üye
Yeni Üye
muhammed71

Lazer Epilasyon Sitemiz Açıldı ! Empty
MesajKonu: Lazer Epilasyon Sitemiz Açıldı !    Lazer Epilasyon Sitemiz Açıldı ! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:25 pm

Lazer epilasyon uygulamalarının güvenilirliği ve tesiri, Amerikan gıda ve ilaç dairesi FDA tarafından 1997 yılında onaylanmıştır.

lazer epilasyon , kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışınları koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle enerjilerini bu maddelerin aktararak ısı enerjisine dönüşürler.Bu özellikten yararlanarak lazer ışığı tıpta 40 yıldır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
lazer epilasyon da prensip, kıl folikülünde yerleşmiş bulunan melanin adı verilen renk maddelerinin lazer epilasyon ışığı tarafından tutularak ısıya dönüşmesini sağlamak daha sonra da ortaya çıkan bu ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip etmektir.
Lazer
epilasyon da sizlere yıllardır hizmet veren firmamız yaz ayları boyunce % 25 e yakın indirimlerle daha geniş halk kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Lazer Epilasyon Sitemiz Açıldı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Yemek Tarifleri Sitemiz Açıldı !..
» OsmanliMt2 Acildi
» Yeni Oto Kiralama Rehberi Sitemiz..
»  Halı Yıkamada Son Teknoloji Sitemiz !
» Yeni Sitemiz Forum PC - Teknoloji ve Bilgisayar Forum